• WORK OF THE DAY... Templářské sklepy Čejkovice

  Pro Templářské sklepy Čejkovice připravujeme redesign hlavního komunikačního profilu. Ten vychází z osvědčeného symbolu Templářského rytíře jako nositele ctností, kterými se Templářská vína vyznačují.

 • WORK OF THE DAY... Voltdrive

  Komplexní řešení od názvu a corporate identity po komunikační launch unikátních produktů včetně posílení povědomí o oblasti elektromobility. Realizace spektra komunikačních a produkčních aktivit.

 • WORK OF THE DAY... AGC

  Komunikační projekt v Teplicích je budoucnost představuje jeden z nejvýznamnějších PR a Corporate Social Responsibility (CSR) v České republice.

 • WORK OF THE DAY... Altron

  Agentura realizovala kompletní realizace nového vizuálního stylu pro prezentační tiskoviny, merkantily a demonstrační video. Využití materiálů je určeno zejména pro zahraniční trhy.

 • WORK OF THE DAY... Energit

  Agentura zpracovala řadu konceptů na úrovni celkového obalu, systému otvírání a potisků. Tým agentury následně graficky a pomocí 3D modelingu vytvořil finální návrhy obalů včetně grafiky.

Neither our plentiful experience in the area of advertising, the awards we have recieved, not fully covered possible damages are important for our clients. They want to know, if we fulful the givet targets and if the brands of our clinets grow on the market.

Communication campaigns

Design

Public Relations

office Praha
L.A. \ Liberal Agency
K Červenému dvoru 25A, 130 00 Praha 3
tel.: 271 770 485, fax: 271 770 486

office Brno
L.A. \ Liberal Agency
Cornovova 52, 618 00 Brno
tel.: 515 541 288, 548 214 419